Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 30 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prvá novinka 8 tipov ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj Prvoradým záujmom predávajúceho je...
Druhá novinka REALITNÁ ÚNIA SR - 10 dôvodov, prečo poveriť predajom realitnú kanceláriu.    ...

Rekreačný objekt - Žriedlova dolina

Cena:
224 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Myjava
Obec: Brezová pod Bradlom
Ulica: Ulica Žriedlova dolina
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 450 m2
Plocha pozemku: 2700 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 550
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rekreačný objekt v katastrálnom území Brezová pod Bradlom, časť Žriedlova dolina na pozemku o rozlohe 2700m2. Lokalita sa nachádza cca 100 km od Bratislavy v tichom podhorskom prostredí. Z jednej strany je ohraničený potokom. Ponúka komplexné rekreačné využitie počas celého roka.

Objekt pozostáva zo štyroch samostatných budov. Dve z nich boli postavené ako rodinné domy, ktoré aktuálne slúžia na ubytovanie pre rekreantov. K ich pohodliu a komfortu slúži tretia budova, ktorá bola dotvorená na spoločenské účely a v štvrtej je bazén s celoročnou prevádzkou. Táto budova bola postavená iba pred 10 rokmi, kedy prebehla aj podstatná časť rekonštrukcie na ostatných budovách. Objekt je napojený na elektrinu, obecný vodovod i vlastnú studňu, odpad je vedený do žumpy. Vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo, elektrické radiátory i tuhé palivo. 

Prvá budova určená na ubytovanie má 2 podlažia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s priestorom na stolovanie, obývacia miestnosť, kúpeľňa, WC, technická miestnosť. V kuchyni aj v obývacej miestnosti je krb s prieduchmi, ktoré vykurujú aj 3 samostatné izby na poschodí.

Druhá budova (poľovnícka) určená na ubytovanie má tiež 2 podlažia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s priestorom na stolovanie, kúpeľňa s WC; na poschodí je obývacia miestnosť a ďalšia samostatná miestnosť. V tejto budove bola vybudovaná vínna pivnica. 

Tretia budova určená na spoločenské účely má tiež 2 podlažia. Na prízemí je suchá sauna, hydromasážna vaňa, WC, vo vstupnej hale je stolový futbal. Na poschodí je biliardový stôl. Pred touto budovou je vybudované posedenie s krytou terasou.

Účelom štvrtej budovy bolo vybudovať bazén s celoročnou prevádzkou. Jeho rozmery sú 8 x 4 m, je vybavený protiprúdom a vnútorným osvetlením. Ohrev vody zabezpečuje tepelné čerpadlo a solárne panely.

Objekt aktuálne ponúka ubytovanie pre 15 ľudí. V prípade potreby je možnosť túto kapacitu rozšíriť. Objekt je však vhodný aj na trvalé bývanie. Predáva sa s kompletným zariadením.

V PRÍPADE VÁŽNEHO ZÁUJMU, DOHODA O CENE MOŽNÁ.

V cene nehnuteľnosti:

- vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti

- vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou)

- uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Ivan Vlado
Telefón:0907739383
E-mail:vlado-ZVNC-luxreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.