Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 40 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prvá novinka 8 tipov ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj Prvoradým záujmom predávajúceho je...
Druhá novinka REALITNÁ ÚNIA SR - 10 dôvodov, prečo poveriť predajom realitnú kanceláriu.    ...

Radová zástavba rod. domov, Trenčín - Záblatie

Cena:
197 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Záblatie
Kategória: Domy a vily
Druh: Rodinný dom
Plocha pozemku: 380 m2
 
Stav objektu: novostavba
Počet obytných miestností: 4
Podlahová plocha: 166 m2
Plocha pozemku: 380 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 1032
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:Bývajte už na jeseň vo svojom vlastnom rodinnom dome za skvelú cenu a  to v novovybudovanej a modernej uzavretej lokalite Záblatie s výhľadom na Trenčiansky hrad , ktorá je vzdialená len 5 minút od centra mesta Trenčín. Mesto Trenčín zažíva v posledných rokoch rozmach vďaka viacerým developerským projektom a výstavba RD v Záblatí nie je výnimkou.

Projekt sa nachádza v lokalite, ktorá je veľmi žiadaná a je ideálna pre mladé rodiny, ale aj pre ľudí, ktorí hľadajú súkromie a zároveň túžia mať centrum na dosah ruky. Vynikajúca bezproblémová  dostupnosť na diaľničný privádzač , taktiež obchodné centrum a okolité prevádzky, ako aj škôlka, škola, reštaurácie, MHD zastávka 30 metrov od domu.

V tejto výnimočnej lokalite Vám ponúkame na predaj 2 štvorizbové murované rodinné domy  s úžitkovou plochou 166 m2, na pozemkoch o celkovej výmere  od 219m2 do 380m2 v štádiu holodom.

Rodinný dom je postavený zo stavebného  materiálu : tehlové tvárnice s hrúbkou 300 mm POROTHERM + zateplenie POLYSTYRÉNOM hrúbky 150mm.

Vykurovanie: moderné elektrické podlahové vykurovacie rohože nVent./prípadne teplovodným krbom /vodník/ za doplatok podľa aktuálneho cenníka / termostaty na reguláciu vykurovania, elektrický bojler 120 L, príprava  na klimatizáciu, vonkajšie a vnútorné sádrové omietky omietky a vymaľovanie.

Vstupné bezpečnostné dvere s výplňou sklo/plast vstupné, príprava na externé žalúzie. Príprava pre krb ( komín + teplovzdušný rozvod s ťažným ventilátorom )

Strecha - tepelná izolácia strechy EPS 150, hr. 20 cm / tepelná izolácia miner. vlnou hr. 15 cm ,,FATRAFOL,,
Vonkajšie úpravy - exteriérový obklad z dreva na vonkajšiu časť fasády podľa projektu, prístupový chodník zo zámkovej dlažby a terénne úpravy. Komplet terasa, vrátane dlažby v terase nad garážou.
IS - prípojka kanalizácie, prípojka vody, prípojka NN rozvodov, optický kábel.

Každý rodinný dom má vlastnú záhradku - vrátane oplotenia.

Obrovským  benefitom je garáž - s automatickou modernou garážou bránou od fy. Hormann RenoMatica /vrátane diaľkového ovládača / a bezproblémové parkovacie miesto pred nehnuteľnosťou.

Samozrejme že vieme zabezpečiť dokončenie domu v štandarde podľa individuálnych požiadaviek klienta.

 
V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Jablonková
Telefón:0905863979
E-mail:jablonkova-ZVNC-luxreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.