Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 45 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prvá novinka 8 tipov ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj Prvoradým záujmom predávajúceho je...
Druhá novinka REALITNÁ ÚNIA SR - 10 dôvodov, prečo poveriť predajom realitnú kanceláriu.    ...

Nehnuteľnosť (LA STODOLA) - svadby, rod. oslavy, Pobedim

Cena:
316 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Pobedim
Ulica:
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 200 m2
ID inzerátu: 1111
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Pobedim vzdialenej 12 km od mesta Piešťany a 15 km od mesta Nové Mesto nad Váhom.

Nami ponúkaná nehnuteľnosť je výnimočná STODOLA, ktorá bola doposiaľ využívaná na organizovanie spoločenských akcii (svadby, rodinné oslavy). Stodola má vlastné sociálne zariadenia a miestnosť  pre catering. O priestory tohto typu - najmä na organizovanie svadieb, je v poslednom období veľký záujem. Jej rozloha je cca 200 m2. 

Stodola sa predáva ako súčasť rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami.

Uvedené nehnuteľnosti sa nachádzajú na pozemku o celkovej rozlohe 3941 m2. Dom bol postavený z pálenej tehly a kvádra, postupne prešiel viacerými rekonštrukciami až do aktuálneho štádia, kedy sa zmenila jeho dispozícia na 2 bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Každá bytová jednotka pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC a komory. Dom je preto vhodný aj na viacgeneračné bývanie. Dom je napojený na elektrinu, plyn a žumpu, zdrojom vody je vlastná studňa, možnosť napojenia na obecný vodovod (vybudovaná vodovodná šachta pred domom). Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom, v jednej bytovej jednotke je alternatívou vykurovania sporák na tuhé palivo.

Vo dvore a v záhrade sú postavené viaceré vedľajšie stavby, ktoré slúžia na hospodárske účely, garáž, murovaný záhradný domček s pivnicou, dielňa. V záhrade je vysadených niekoľko druhov ovocných stromov. No a v zadnej časti záhrady sa nachádza už spomínaná dominanta tejto nehnuteľnosti - LA STODOLA.

Nehnuteľnosť je vhodná nielen na podnikateľské účely ale aj na rodinné bývanie.

Pokiaľ Vás táto naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadom dohodnutia termínu jej obhliadky.

V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Ivan Vlado
Telefón:0907739383
E-mail:vlado-ZVNC-luxreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.