Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 62 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prvá novinka 8 tipov ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj Prvoradým záujmom predávajúceho je...
Druhá novinka REALITNÁ ÚNIA SR - 10 dôvodov, prečo poveriť predajom realitnú kanceláriu.    ...

Novostavba 4- izbového rodinného domu na predaj

Cena:
289 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Biely Kostol
Ulica: Bronzová
Kategória: Domy a vily
Druh: Rodinný dom
Plocha pozemku: 560 m2
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 560 m2
Energ. certifikát: A
ID inzerátu: 1290
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte 4-izbový dom za super cenu? Jeden sme pre vás pripravili.

V novej časti obce Biely Kostol vám ponúkame výstavbu rodinného domu na pozemku s výmerou 560m2. Ide o montovaný rodinný dom a výstavba trvá len 120 dní od právoplatného stavebného povolenia. Dom má výmeru 90m2 a disponuje 4 izbami pre komfort všetkých členov domácnosti. Pokiaľ vám dispozične nevyhovuje, je možná aj úprava pôdorysu. 

Cena za dom je vo vyhotovení na kľúč, vy si vyberiete podlahy, dvere, sanitu a zhotoviteľ vám ju nainštaluje. 

STAVBA A CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA:

- Geodetické zameranie a osadenie budúcej stavby na stavebný pozemok

- Výkopové práce pre základovú dosku a základové pásy v nepremŕzajúcej hĺbke, 1 rada DT, zhutnený násyp, uloženie rozvodov vody a kanalizácie, armovacie práce

- Betonáž základových pásov a základovej dosky o hrúbke 100 mm, zábrana protivzlínajúcej vlhkosti a protiradónová bariéra

- Obvodové steny a nosné steny zo SIP Grey panelov, hrúbka 170 mm, výška 2800 mm

- Kompletný fasádny zatepľovací systém obvodových stien EPS 100 mm, sklotextilná sieťka 145g, stierka, silikónová penetrácia, fasádna omietka silikónová 1,5 mm, hladená, jednofarebná, svetlá biela, alebo jednofarebná farba podľa výberu

- Vnútorné priečky zo SIP panelov, hrúbka 164 mm, parozábrana. Obojstranné kompletné opláštenie vnútorných stien sadrokartónovým systémom biely 12,5 /1200/2500 mm.

- Dodávka a montáž strechy - minimálny sklon strechy 14 stupňov a viac – krov väzníkový, strešné laty, penetrácia, hydroizolačná fólia 135g, podhľad šírka 600mm, strešná krytina škridloplech, farba podľa výberu zo vzorkovníka zhotoviteľa. Žľaby a okapový systém PVC, zateplenie.                                                                                                              

- Vchodové dvere 1ks plastové biele otvor 1050 x 2400 so zárubňou a kovaním. Okno plastové biele v každej izbe 1ks, rozmer do 1500 x 1500 mm, otváravé P/L. Kúpeľňa 1ks okno rozmer do 600 x 600 mm, WC detto. Jeden krát balkónové/terasové do otvoru max. 2400x2400 mm. Všetky okná sklo číre, 6-komorový profil Salamander, izolačné trojsklo, Uw = 0,7. Vonkajšie parapety hliník, vnútorné parapety plast.

- Kompletné vnútorné elektroinštalácie:

- Vypínače a zásuvky farba biela, izby: 2 x zásuvka, vypínač, kuchyňa: 4 x zásuvka, vypínač, 380V prívod pre šporák a digestor, obývacia izba: 4 x zásuvka, vypínač, technická miestnosť: 2 x zásuvka, vypínač.

- Svietidlá štandard úsporné bodové, obývacia izba: 6ks, ostatné izby a miestnosti: príprava na svetlá dodané zákazníkom, kuchyňa: 4ks , chodba: 2ks, technická miestnosť: 1ks , kúpeľňa/WC:1ks .

- Bleskozvod , kompletné vedenie strecha – zem po plášti domu.

- Vykurovanie: elektrické vykurovanie s automatickou reguláciou teploty.

- Rekuperačný systém – 1 ks , kúpeľňa ventilátor.

- Tepelné čerpadlo pre ohrev vody (teplá úžitková voda) s automatickou digitálnou reguláciou, zásobník na TUV 110/200 l.

- Vnútorné rozvody vody, kanalizácie, predpríprava pripojenia-práčka 1x, umývačka riadu 1x.

- Interiérové stropy, izolačné zateplenie - keramická vata 300 mm, hliníková parozábrana, podhľad sadrokartónový systém 12,5 biely.

- Podlahy: podlahový izolačný systém EPS 100 mm, cementový poter hrúbka 50 mm, pokládka podlahových krytín, kuchyňa lamino, izby lamino, obývačka lamino, chodba lamino. Vstupná predsieň, technická miestnosť, kúpeľňa, WC všade pokládka dlažby. Farebnosť a vzor lamina s príslušenstvom i dlažby podľa svojho výberu, vlastným nákupom objednávateľom a dodaním na stavbu.

- Obklady: obklad stien 1 x WC do výšky zárubne, 1 x kúpeľňa do výšky stropu. Farebnosť a vzor obkladu podľa svojho výberu, vlastným nákupom objednávateľa a dodaním na stavbu.

- Filtračné zariadenie na úpravu vody v domácnosti AQUA gold 05 osadené do kuchynskej linky /http://www.aquagold.sk/product/sk/AQUA-gold-05 /

- Sanita: osadenie na podlahu 1x WC s príslušenstvom, osadenie 1x umývadlo s batériou sólo samostatne stojace bez skrinky s príslušenstvom, osadenie 1x sprchovací kút so žľabom, alebo 1x vaňa s čelným krytom PVC. Sanita s príslušenstvom podľa svojho výberu, vlastným nákupom objednávateľom a dodaním na stavbu.

- Dvere interiérové, počet podľa pôdorysu, s obložkovými zárubňami, kovaním a osadením Farebnosť a vzor podľa výberu z ponuky zhotoviteľa.

- Terasa do 12m2, betónová, povrchovo neupravená. Terasou sa rozumie vybetónovaná plocha na zemi presahujúca rozmery obvodu stien o hrúbke 100 mm.

- Maľovka interiérová, hygienický náter, biely, 2 x.

- Energetický certifikát podľa zákona č.555/2005 Zb. o energetickej hospodárnosti budov a Vyhlášky 364/2012 MDVaRR SR.

- Revízna správa na elektroinštalácie a bleskozvod.

- Revízna správa na vnútorné vodoinštalácie a vnútornú kanalizáciu, tlakové skúšky.

V cene domu je aj inžiniering sietí, kompletná projektová dokumentácia

Pre viac info ma neváhajte kontaktovať

Martin Špánik - výnimočné projekty

Maklér:

makler
Maklér:Martin Špánik
Telefón:+421917614198
E-mail:martin.spanik-ZVNC-vynimocneprojekty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.