Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 48 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prvá novinka 8 tipov ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj Prvoradým záujmom predávajúceho je...
Druhá novinka REALITNÁ ÚNIA SR - 10 dôvodov, prečo poveriť predajom realitnú kanceláriu.    ...

Referencie

20.11.2019

Dobrý deň pán Vlado,

chcela by sme sa Vám touto cesto poďakovať za vysoko odbornú pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti.

Ceníme si, ako ste nás kvalifikovane, profesionálne, trpezlivo a vyčerpávajúco uviedli do problematiky predaja rodinného domu zdedeného po rodičoch, že ste nás priebežne informovali o rokovaniach s potenciálnymi záujemcami. Od prvého kontaktu som bola odľahčená a  všetky potrebné náležitosti spojené s predajom domu za nás operatívne vyriešila vaša  kancelária,  dom sa predal za ultra rýchle obdobie za očakávanú cenu.

Zvlášť chcem vyzdvihnúť príjemnú komunikáciu , rýchle jednanie s oboma zúčastnenými stranami, t.j. predávajúcim a kupujúcim, spolupráca s Vami bola z môjho pohľadu na 100 %.

Veríme, že spokojné budú i nové majiteľky.

Prajem Vám veľa ďaľších úspechov pri Vašej náročnej práci, veľa takých spokojných klientov ako som bola ja.

S pozdravom  Ľudmila Bíliková

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.05.2017

Chceli by sme sa vám velmi poďakovať za sprostredkovanie kúpy bytu, ktorý ste nám doporučili. Momentálne v novom byte bývame už vyše mesiaca a nevieme si vynachváliť lokalitu aj stav bytu.Velmi si ceníme vašej pomoci pri vybavovaní hypotéky a všetkých ostatných náležitostí, ktoré k tomu prislúchali. Úprimne povedané, nevieme si predstaviť, že by sme si tieto záležitosti všetky vybavovali sami.

Komunikácia s Vami bola vždy ústretová a velmi príjemná každý krát ste sa nám snažili pomoct a podat pomocnú ruku v situáciach pri ktorých sme si neboli istý. Velmi pekne ďakujeme za Váš čas ktorý ste nám venovali.
 
Dúfame že sa čoskoro uvidíme a prídete na kávu nás pozrieť.
 
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme
 
S pozdravom 
Zuzana Porubská a Martin Štefan
____________________________________________________________________________________________________________